Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Günümüzde internetin sıklıkla kullanılmaya başlaması ve şirketlerin, firmaların tanıtımları, reklamları ve itibarları açısından önemli bir yere sahip olması nedeniyle, artık kişiler ve kurumlar ilk iş olarak bir web sitesi hazırlamaktadırlar. Web siteleri, kişi veya kurumların kendilerini veya ürünlerini tanıtabilmesi, reklamını yapabilmesi, kullanıcılarla etkileşim halinde olabilmeleri açısından son derece önemlidir. Bir web sitesinin ilgi çekici olması, daha çok tıklanması ve site içerisinde daha fazla kalınmasının sağlanabilmesi için en önemli unsur, web sitesinin tasarımıdır.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız


Web Programlama

Gelişen bir teknoloji sonrası internet; yüksek hızda erişim, görsel web siteleri, internet üzerinden sunulan bankacılık işlemleri gibi çeşitli programlarla donatılmıştır. Bu alandaki ilerlemeler web programlama alanına da yansımıştır.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

SEO Hizmetleri

Profesyonel arama motorunda yükseltme hizmetimizle birçok firmanın web sitesini ilk sıralara taşıdık. Seo hizmeti vererek birçok sitenin arama motorlarında yükseliş kaydetmesini ve daha ileri seviyelere gelmesini sağlıyoruz. Ziyaretçilerin organik bir şekilde siteyi ziyaret etmesi ve sitenin kalitesi açısından elimizden gelen her olanağı sağlamaktayız.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

E-Ticaret Sitesi

Firmaların ya da şahısların ürün ve hizmetlerini internet üzerinden satabilmelerine imkan tanıyan e-ticaret sitesi yazılımları günümüzde artık birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. E-ticaret sitesi kurmak isteyenlerin ihtiyaçlarını belirledikten sonra en uygun e-ticaret paketini tercih eden firmalar, sizlere bu süreçte gerekli tüm yardımı sunmaktadır.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Mikro Site

Firmanın ürün ve hizmetlerinden bir tanesine özel olarak hazırlanmış sayfa sayısı ve içeriği küçük web sitesine micro site diğer adıyla kampanya sitesi denilmektedir. Tek sayfalık web sayfası olarak da hazırlanabilen micro site firmanın ürünlerinin tanıtım ihtiyacına göre hazırlanarak micro site yapımı gerçekleştirilmektedir.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Mobil Site & Uygulama

Günümüzde internet kullanımında yaşanan hızlı artışa bağlı olarak mobil cihaz teknolojisi de aynı hızda gelişmektedir. Masaüstü cihazların kullanımı her geçen gün azalırken, buna karşın mobil cihaz kullanımı artmaktadır. Bu gelişmeler dolayısı ile bir web sitesinin mobil uyumlu olması kaçınılmaz bir gerçektir. Mobil uyumlu site yapımı ve kullanıcılara mobil uygulamalar sunulması gerekir.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

İnternet Reklamları

İnternet sitelerinin yükselmesi için reklamlar düzenleyerek ve büyük sitelere reklamlar ekleyerek sitelerinize daha çok kişinin gelmesini sağlıyoruz. İnternet reklamları sayesinde birçok siteyi geliştirdik ve daha çok insanın erişmesini sağladık. Google reklamları alan bir sitenin arama motorlarında daha üst sıralara çıkması daha olağandır. Çünkü google kendi sitesinden reklam alan siteleri daha ön plana çıkarır. Bir sitenin yükselmesi için en büyük diğer etkenler arasında sosyal medya da bulunmaktadır. Sitenizi facebook reklamları içerisine ekleyerek daha çok kişinin erişimde bulunmasını sağlıyor aynı zamanda sitenizin popülerliğini de arttırıyoruz.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Sosyal Medya Yönetimi

İnternetin hayatımızın her alanında kullanılmaya başlanması ile birlikte sosyal medya yöneticiliği de popülerlik kazanmıştır. Firmalar için sosyal medya hesapları açarak bu hesapları yönetme ve gerekli düzenlemeleri ya da güncellemeleri yapma yükümlülüğü bulunan sosyal medya yöneticiliği tüm sosyal ağların takip edilmesi ile sorumludur.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
©2018 Ekstra Web Tasarım Ankara - Tüm hakları saklıdır.
Yukarı Çık